Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Księgowości i Kadr - Samodzielny Księgowy

EL SERWIS

  • Gliniana 21, Rzgów
    Rzgów, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

EL SERWIS

Gliniana 21

Rzgów

Twój zakres obowiązków

  • terminowa ewidencja dokumentów księgowych;

  • przygotowanie dokumentów księgowych dla zewnętrznego biura rachunkowego;

  • przestrzeganie i monitorowanie płatności;

  • wykonywanie powierzonych zadań w zakresie administracji biurowej;

  • odpowiedzialność za dokumentację księgową, jej przechowywanie i archiwizację;

  • monitorowanie, analiza oraz rozliczanie kosztów;

  • sprawozdawczość do GUS;

Nasze wymagania

  • znajomość programów: Comarch Optima oraz Symfonia;

  • wykształcenie kierunkowe min. średnie;

  • doświadczenie min. 2 lata na w/w stanowisku w firmie usługowej;

  • doświadczenie w pracy na bazie systemu zarządzania procesami realizacji;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • odpowiedzialność, sumienność, rzetelność;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej, realizującej duże przedsięwzięcia;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania;

EL SERWIS

Jesteśmy firmą działającą na rynku usług elektroinstalacyjnych. W obszar działania zaliczyć możemy kompleksowe realizacje w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej oraz energetyce zawodowej. Stawiamy na doświadczenie, wiedzę, kompetencje oraz rozwój, a także innowacyjność rozwiązań.

Jeżeli posiadacz otwarty umysł, potrafisz konsekwentnie dążyć do celu, lubisz wyzwania i uważasz że dzięki Twoim umiejętnością przyczynisz się do podniesienia usług świadczonych przez naszą firmę, chętnie nawiążemy z Tobą współpracę. Nie wahaj się, już dziś dołącz do naszego zespołu profesjonalistów.

Przewiń do profilu firmy