Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Księgowości i Kadr

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Foton Technik to jedna z największych polskich spółek zajmująca się wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii. Jesteśmy częścią jednego z największych koncernów energetycznych w Europie. Naszym głównym działaniem jest realizacja elektrowni słonecznych dla gospodarstw domowych, gospodarstw rolnych, małych i średnich firm oraz jednostek samorządu terytorialnego.

    Jeśli:

    • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości,
    • Znasz przepisy prawa w zakresie rachunkowości (UoR) i podatków (VAT oraz CIT),
    • Posiadasz umiejętność sporządzania deklaracji VAT, CIT, PIT, PFRON, ZUS,
    • Znasz przepisy prawa pracy oraz posiadasz umiejętność prowadzenia kadr i sporządzania list płac,
    • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office oraz program Symfonia ERP lub Symfonia - moduł Finansowo-Księgowy oraz Kadry i Płace,
    • Odnajdujesz się w pracy, która wymaga samodzielności i terminowości oraz dobrej organizacji pracy i dokładności,
    • Potrafisz pracować pod presją czasu i jesteś silnie zmotywowana/y do pracy

    Twoje zadania:

    • Księgowanie dokumentów przychodowo-kosztowych,
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych: VAT, CIT, PIT, PFRON, ZUS, sprawozdań GUS
    • Naliczanie wynagrodzeń i zasiłków, sporządzanie list płac dla pracowników, rachunków dla zleceniobiorców,
    • Przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązaniem,przebiegiem i ustaniem stosunku pracy oraz prowadzenie teczek osobowych pracowników,
    • Rozliczanie czasu pracy i nieobecności,
    • Przygotowywanie sprawozdań finansowych i raportów na wewnętrzne potrzeby Spółki.

    Dlaczego warto?

    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
    • dodatkowe premie
    • umowa o pracę
    • nowoczesne narzędzia pracy
    • praca bezpośrednio z Zarządem
    • stabilność koncernu międzynarodowego
    • innowacyjna branża
    • wspaniały zespół i doskonała atmosfera
    • realizacja własnych pomysłów
    • brak nonsensów korporacyjnych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.