Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. księgowości i kadr

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 31.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spark Solutions to firma informatyczna z biurem przy metro Świętokrzyska zatrudniająca ok. 60 osób. Pracujemy dla klientów z USA, a zatrudniamy specjalistów z całej Europy Wschodniej. Zapewniamy bogaty pakiet świadczeń, typowy dla tej branży. Poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Księgowości i Kadr, aby usprawnić i usystematyzować współpracę z zewnętrzną księgowością i kadrami.

    Dołącz do zespołu i rozwijaj się razem z nami! :)
    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł
    Zakres obowiązków:
    • Kompletowanie i nadzór nad dokumentami księgowymi
    • Przekazywanie dokumentów do księgowości zewnętrznej
    • Prowadzenie akt osobowych pracowników
    • Przygotowywanie i ewidencjonowanie umów, aneksów, faktur i innych dokumentów
    • Praca nad raportami i analizami finansowymi

    • Masz spore doświadczenie w pracy związanej z kadrami i księgowością, w firmie zatrudniającej minimum 20 osób - najlepiej na samodzielnym stanowisku
    • Lubisz nabywać nowe umiejętności, jesteś dokładny/-a i obowiązkowy/-a
    • Obsługa komputera (w tym biegła znajomość pakietu MS Office) to dla Ciebie bułka z masłem
    • Język angielski znasz w stopniu co najmniej komunikatywnym
    • Masz zdolności organizacyjne, a praca pod presją czasu nie jest dla Ciebie problemem
    • Potrafisz i lubisz współpracować z drugim człowiekiem

    Zapewniamy:
    • Prywatne ubezpieczenie medyczne
    • Darmowe śniadania
    • Darmowe obiady w każdy piątek
    • Darmowa karta sportowa
    • Ewaluacje co kwartał – badanie Twojej satysfakcji i potrzeb, wskazówki dotyczące rozwoju
    • Biuro 50 m od Metro Świętokrzyska – w pobliżu wiele fajnych knajpeczek, szybka dostawa jedzenia
      do biura

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Spark Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Jasna 15 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Spark Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jasnej 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.