Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Księgowości i Kontrolingu

Huber+SuhnerO firmie

  • Tczew, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma HUBER+SUHNER Polska, jest częścią międzynarodowej szwajcarskiej korporacji, która projektuje, produkuje komponenty i rozwiązania systemowe do elektrycznego oraz optycznego transferu danych i energii na trzy rynki: telekomunikacyjny, transportowy i przemysłowy.
Od kilku lat HUBER+SUHNER Polska przejmuje nowe kompetencje ze Szwajcarii w wielu różnych obszarach, rozwijając się, rosnąc i ciągle doskonaląc.

Możesz być częścią tych działań; szukamy właśnie Ciebie!

Do naszego działu Finansów szukamy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI I KONTROLINGU

Miejsce pracy: Tczew

Obowiązki na stanowisku:

  • Uczestnictwo w przygotowaniu budżetu oraz prognoz finansowych spółki
  • Kontrola realizacji budżetu, analiza odchyleń
  • Przygotowanie raportowań okresowych, zarówno grupowych jak i statutowego
  • Uzgodnienia transakcji grupowych
  • Analiza przepływów pieniężnych spółki
  • Wsparcie zespołu księgowego w procesie zamykania miesiąca i roku
  • Wsparcie w badaniu biegłego rewidenta

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze kontrolingu i analiz finansowych
  • Znajomość podstaw księgowości
  • Preferowane wykształcenie wyższe w obszarze finansów
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel na poziomie biegłym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Mile widziana znajomość systemu SAP

W zamian oferujemy:

  • Stałą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, co gwarantuje stabilizację i poczucie bezpieczeństwa
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy (między 7:00 a 9:00)
  • Wsparcie w procesie adaptacyjnym
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie kolegów i koleżanek z działu
  • Interesujące i odpowiedzialne zadania
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia (możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej Medicover, dofinansowanie posiłków, pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, premia świąteczna, premie w ramach programu poleceń pracowniczych)
  • Możliwości rozwoju (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Dofinasowanie do nauki języków obcych

Jeżeli chcesz przyłączyć się do nas, to śmiało kliknij przycisk ‘Aplikuj’ i prześlij do nas swoje CV.

Nie zapomnij o klauzuli: ‘Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. Nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w HUBER+SUHNER Sp. z o.o.’.

Ogłoszenie archiwalne