Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna/y Księgowa/y

ALD Automotive Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Zajęcza 2b, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ALD Automotive Polska Sp. z o.o.

Zajęcza 2b

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie miesięcznego raportowania podatku VAT

  • Kontrola prawidłowości ujęcia transakcji w rejestrach VAT, sprawdzanie danych przeniesionych do JPK_VDEK

  • Kontrola formalna i merytoryczna księgowań

  • Rozliczanie i uzgadnianie sald na kontach dotyczących podatku VAT

  • Analizowanie zmian przepisów podatkowych w zakresie VAT oraz uczestniczenie w procesach wdrażania zmian w systemie księgowym

  • Udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych

  • Udział w przygotowywaniu rocznych sprawozdań finansowych

  • Pomoc w pozostałych bieżących zadaniach działu księgowości

Nasze wymagania

  • Masz minimum 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym min. 2 lata w przygotowaniu raportowania VAT

  • Posiadasz wyższe wykształcenie kierunkowe

  • Posiadasz znajomość przepisów prawa podatkowego oraz rachunkowego, w szczególności przepisów i praktyk w obszarze podatku VAT

  • Cechują Cię: samodzielność, rzetelność i terminowość

  • Bardzo dobrze obsługujesz pakiet MS Office

  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Komunikujesz się w j. angieskim

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Możliwość szkoleń, zajęcia z j. angielskiego

  • Benefity (m. in. prywatna opieka medyczna, możliwość pracy zdalnej, elastyczny czas pracy, karta lunchowa, karta ZTM)

  • Nowoczesne biuro na Powiślu blisko stacji metra CNK

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • Karta ZTM

  • Dofinansowanie posiłków

  • Codziennie świeże owoce i warzywa

Kim jesteśmy?

ALD Automotive oferuje usługi wynajmu długoterminowego, finansowania oraz zarządzania flotami pojazdów w 43 krajach na całym świecie. Ma największy zasięg geograficzny spośród wszystkich firm z sektora CFM. W skali globalnej zarządza parkiem ponad 1,7 miliona pojazdów.

Na polskim rynku firma obecna jest od 2003 roku. Jest członkiem Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Umieszczając satysfakcję klienta w centrum swojej strategii, ALD Automotive posiada innowacyjne usługi i narzędzia, które ułatwiają codzienną pracę i odpowiadają na wyzwania przyszłości. Firma zapewnia kompleksową ofertę mobilności, odpowiadając na różne potrzeby zarówno firmy z sektora MŚP, jak i dużych międzynarodowych korporacji.

Dlaczego warto dla nas pracować:

W ALD Automotive Polska jesteśmy w pełni skoncentrowani na naszych ludziach i ich potrzebach. Stawiamy na komfort, bezpieczeństwo i wsparcie naszego zespołu. Wiemy jak ważna jest atmosfera w zespole, dlatego dbamy o wzajemne zrozumienie, pomoc, pozytywne nastawienie. Organizujemy także tematyczne dni, spotkania integracyjne i pielęgnujemy dzielenie się naszymi pasjami. Co warto dodać, nasze nowoczesne biuro mieści się w klimatycznych murach Elektrowni Powiśle – nie możemy się doczekać, kiedy tu wrócimy.

Przewiń do profilu firmy