Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości i raportowania

Sportroom

Sportroom

Stefana Jaracza 72A

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie okresowych raportów i analiz

  • Weryfikacja i uzgadnianie poprawności danych w wewnętrznych systemach magazynowych, finansowych, księgowych, rozliczeniowych

  • Współpraca z pozostałymi pionami w firmie oraz zewnętrznym Biurem Rachunkowym

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca

  • Przygotowywanie kompletnej dokumentacji księgowej wg standardów „Ustawy o rachunkowości” oraz zasad przyjętych w Firmie (FV kosztowe, FV korekty i inne dokumenty ścisłego zarachowania)

  • Przygotowywanie faktur sprzedaży, rozliczanie faktur korygujących (w ujęciu magazynowym)

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej, rejestrów zakupów i sprzedaży, faktur, zakupów, kart podarunkowych i innych

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki finanse, rachunkowość lub ekonomia

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Znajomość zasad rachunkowości

  • Rozumienie procesów księgowych

  • Wysokie zdolności analityczne oraz dokładność

  • Samodzielność w realizowanych zadaniach

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Narzędzia i oprogramowanie niezbędne do Twojej pracy

  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

  • Wysoki stopień samodzielności i ciekawe wyzwania