Specjalista ds. Księgowości Inwestycyjnej (ze znajomością VBA)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 29.11.2017
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 29.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Specjalista ds. Księgowości Inwestycyjnej

(ze znajomością VBA)

Miejsce pracy: Warszawa
SKI/11/2017

 Podstawowe czynności i zadania:

  • Tworzenie nowych i aktualizowanie obecnych narzędzi służących do automatyzacji pracy
  • Księgowa obsługa ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych
  • Przygotowywanie wyceny portfeli inwestycyjnych
  • Księgowanie operacji dotyczących inwestycji w księdze głównej
  • Kontakty z audytorami, agentem transferowym oraz bankami depozytariuszami
  • Przygotowywanie specjalistycznych raportów i analiz
  • Kontrola wewnętrzna w obszarze transakcji finansowych
  • Pomoc przy sporządzaniu sprawozdań finansowych

Wymagania:

  • Zaawansowana znajomość programu MS Excel, łącznie ze znajomością VBA
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziana wiedza finansowa i znajomość rynku papierów wartościowych
  • Zdolności analityczne, chęć uczenia się i rozwoju w obszarze księgowości funduszy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Otwarty umysł, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole i umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
MetLife TUnŻiR S.A.
Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest MetLife TUnŻiR S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Przemysłowa 26. Podane dane będą przetwarzane w celu udziału w procesie rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do podanych danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych wynika z ustawy kodeks pracy oraz jest dobrowolne w zakresie pozostałych danych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się