Oferta pracy

Specjalista ds. Księgowości

PGNiG SERWIS SP. Z O.O.O firmie

PGNiG SERWIS SP. Z O.O.

Adolfa Wodeckiego 10

Jastrzębie-Zdrój

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja obsługi księgowej wybranych klientów, a w szczególności :

  • ewidencja zdarzeń gospodarczych zgodnie z ustawą o rachunkowości,

  • ewidencja środków trwałych

  • ewidencja faktur zakupu,

  • sporządzanie i ewidencja innych dokumentów księgowych,

  • naliczanie i ewidencja odpisu na ZFŚS,

  • sporządzanie przelewów i ewidencja wyciągów bankowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o specjalizacji finanse i rachunkowość,

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w księgowości,

  • Znajomość przepisów ustawy VAT,

  • Znajomość ustawy o rachunkowości,

  • Znajomość obsługi komputera – ze szczególnym uwzględnieniem MS Office,

  • Rzetelność i dokładność w wykonywanych obowiązkach.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów,

  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym Pracowniczy Program Emerytalny, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny (włącznie ze stomatologią

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

dynamiczna, rozwijająca się, nowoczesna firma, zapewniająca infrastrukturę, technologię oraz usługi wspierające działalność podstawową spółek

z GK PGNiG, poszukuje obecnie osób na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy