Oferta pracy

Specjalista ds. księgowości (K/M)

PIT-RADWAR S.A. O firmie

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Warszawa

poszukuje kandydatów do pracy w Biurze Księgowości na stanowisko:
Miejsce świadczenia pracy:
PIT-RADWAR S.A.,
WARSZAWA, ul. Poligonowa 30
Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie dokumentacji i rozliczeń księgowych i podatkowych;
  • Kontrola i sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym;
  • Uzgadnianie sald kont dostawców, odbiorców, księgi głównej;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • Księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Inwentaryzacja i kontrola gospodarki magazynowej;
  • Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych (rachunek zysków i strat, bilans, rachunek przepływów pieniężnych) oraz innych zestawień związanych z raportowaniem miesięcznym i rocznym;
  • Udział w działaniach związanych z zamknięciem miesiąca – bieżąca komunikacja i współpraca z innymi działami firmy;
  • Raportowanie na potrzeby Zarządu;
  • Prowadzenie korespondencji w zakresie powierzonych spraw;
  • Współpraca z audytorem.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe związane z obszarem nauk ekonomicznych (finanse, rachunkowość, ekonomia etc.);
  • Doświadczenie zawodowe w podmiotach prowadzących pełną księgowość;
  • Wiedza w zakresie przepisów i wymogów dotyczących podatku VAT i CIT;
  • Praktyczna umiejętność obsługi programów ERP i MS Excel;
  • Rozwinięte umiejętności analityczne, inicjatywa w działaniu, komunikatywność;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Ciekawą, odpowiedzialną i ambitną pracę, oraz możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy,
  • Stały rozwój kompetencji,
  • Rozbudowany system szkoleniowy,
  • Pracę w zespole profesjonalistów,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów firmowych,
  • Dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań w codziennej pracy,
  • Dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich, dla studentów ostatnich lat studiów,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk „APLIKUJ TERAZ” znajdujący się poniżej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy