Oferta pracy

Specjalista ds. księgowości

BALTIMPEX TELECOM GROUP S.A.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy agentem operatora sieci telefonii komórkowej T‑Mobile. Współpracujemy z tym operatorem od 1996 roku i stanowimy jego drugą co do wielkości sieć sprzedaży. Obecnie posiadamy 96 salonów sprzedaży.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki, nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych.
  • Sporządzanie sprawozdań i deklaracji wymaganych przez polskie prawo (VAT, CIT, GUS, etc.)
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, Banki)
  • Koordynacja miesięcznego zamknięcia ksiąg rachunkowych.
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych.
  • Ewidencja zdarzeń gospodarczych w systemie księgowym
  • Bieżące rozliczanie rozrachunków z odbiorcami i dostawcami.
  • Analiza i uzgadnianie kont księgowych.
  • Udział w pracach nad sporządzeniem sprawozdań finansowych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrej znajomości przepisów prawa podatkowego.
  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office.
  • Min. 3 letniego doświadczenia w dziale księgowości
  • Odpowiedzialności, samodzielności, rzetelności, komunikatywności i dobrej organizacji pracy.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji.
  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Baltimpex Telecom Group S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Kaszubska 1, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne