Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości

Hegelmann GroupO firmie

  • Owsiana 62, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Hegelmann Group

Owsiana 62

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości wybranych spółek

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT), JPK

  • Księgowanie wszelkich zdarzeń gospodarczych

  • Kontrola i uzgodnienia zapisów na kontach księgowych

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • Czynny udział w zamknięciu miesiąca

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku

  • Znajomość programu księgowego Optima

  • Samodzielność, odpowiedzialność,

  • Bardzo dobra znajomość UoR oraz aktualnych przepisów podatkowych

Mile widziane

  • Znajomość języka rosyjskiego lub niemieckiego.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne)

  • Przyjazna i pomocna kultura biznesu

  • Pakiet świadczeń

Poszukujemy doświadczonej, odpowiedzialnej i pracowitej osoby na stanowisko pracy Specjalista ds. księgowości, w jednej z największych w rejonie, prężnie rozwijającej się firmie transportowej Hegelmann Transporte Sp z o.o. która należy do Hegelmann Group, posiadającej filie w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy