Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach

  • Rolna 43, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rolna 43

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja faktur zakupu pod kątem formalnym i merytorycznym

  • wprowadzanie dokumentów księgowych

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • prowadzenie rozliczeń ze studentami

  • współpraca przy sporządzaniu sprawozdań

  • ogólne wsparcie pracy działu księgowości

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie ekonomiczne

  • dobra znajomość pakietu MS Excel

  • odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie, otwartość na wyzwania i naukę

  • Mile widziane:

  • wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse)

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w podmiocie z wieloletnią tradycją - umowę o pracę

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • możliwości nauki i rozwoju w strukturach Uczelni

  • pyszną, świeżą kawę

O nas

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach jest pierwszą na Śląsku, niepubliczną Uczelnią prowadzącą studia na kierunkach technicznych, medycznych i artystycznych.

Uczelnia posiada dwa wydziały: Wydział Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych w Katowicach oraz Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu.

Wychodząc naprzeciw nowoczesnym trendom edukacyjnym oraz oczekiwaniom rynku pracy, Uczelnia stale się rozwija i poszerza swoją ofertę studiów dyplomowych i podyplomowych, zapewniając absolwentom nie tylko zawodowe przygotowanie do przyszłej pracy ale również doświadczenie i nabycie profesjonalnych kompetencji niezbędnych do odnalezienia się na wymagającym rynku pracy.