Ta oferta pracy jest nieaktualna od 172 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. księgowości

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BotorPlus GmbH Oddział w Polsce Sp. z o.o.

    Kancelaria BotorPlus jest nowoczesną grupą usługową z siedzibą w Hanowerze, która specjalizuje się we wszechstronnym doradztwie dla firm z kapitałem polskim i niemieckim na rynku niemieckim. Oferujemy usługi w zakresie doradztwa podatkowego, badania sprawozdań finansowych i doradztwa prawnego.

    Duża część naszego sukcesu opiera się na świadczeniu usług konsultingowych, outsourcingowych, księgowych oraz podatkowych. W związku z rozbudową firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice

    Obowiązki:

    • Wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie według niemieckich standardów rachunkowości
    • Odpowiedzialność (po uprzednim wdrożeniu) za kompleksową realizację zadań w zakresie księgowości finansowej z wykorzystaniem niemieckiego systemu księgowego - procesy zobowiązań, należności i księgi głównej
    • Utrzymywanie stałego kontaktu z biurem w języku niemieckim i polskim
    • Analiza faktur, sprawdzanie zgodności oraz rozwiązywanie rozbieżności

    Wymagania:

    • Ukończone studia licencjackie/magisterskie/studium
    • Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    • Podstawy wiedzy z zakresu księgowości i rachunkowości
    • Umiejętność analitycznego myślenia, systematyczność i dokładność

    Zapewniamy:

    • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w księgowości
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie
    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Profesjonalne szkolenia zawodowe
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Codzienne rozwijanie umiejętności językowych
    • Możliwość wyjazdów zagranicznych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BotorPlus GmbH StBG z siedzibą w Hanowerze zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest BotorPlus GmbH StBG z siedzibą w Hanowerze przy Thielenplatz 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.