Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Księgowości

ABC Automotive PolandO firmie

ABC Automotive Poland

Składowa 1A

Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie deklaracji VAT

  • obsługa procesu zamówień w systemie klasy ERP

  • weryfikacja faktur zakupowych

  • wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży

  • wsparcie działu w pracach administracyjnych

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • praktyczna znajomość zasad sporządzania deklaracji VAT

  • praktyczna znajomość rachunkowości i ustawy o VAT

  • doświadczenie w pracy w systemach klasy ERP

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B1

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet benefitów (karty Multisport, ubezpieczenie na życie , pakiet medyczny)

  • nowe i nowocześnie urządzone miejsce pracy, zapewniające ergonomię na najwyższym poziomie

  • szkolenia

  • możliwość nauki języka niemieckiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

ABC Automotive Poland Sp. z o.o. jest częścią grupy ABC Technologies, powstałej ponad 40 lat temu w Kanadzie. Na całym świecie mamy ok. 30 fabryk, biur sprzedaży i projektowych. Od samego początku istnienia działamy w branży automotive, produkując i dostarczając bezpośrednio na linie produkcyjne części do największych i najbardziej znanych producentów samochodów. W naszej pracy, stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość i rozwój nowoczesnych technologii. Nasi pracownicy to zespół ambitnych i doświadczonych specjalistów, od lat związanych z naszą grupą.

Przewiń do profilu firmy