Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. księgowości

Polskie Wydawnictwo MuzyczneO firmie

Polskie Wydawnictwo Muzyczne

aleja Zygmunta Krasińskiego 11A

Kraków

Polskie Wydawnictwo Muzyczne to jedna z najważniejszych instytucji kultury w Polsce. Od 75 lat specjalizuje się w wydawaniu materiałów nutowych, książek, płyt i czasopism muzycznych. Prowadzi działania edukacyjne, aktywnie promuje w kraju i na świecie twórczość polskich kompozytorów, jest ponadto przedstawicielem czołowych zagranicznych wydawców na terenie Polski. Więcej: www.pwm.com.pl.

Polskie Wydawnictwo Muzyczne – instytucja kultury

w związku z realizacją projektu „Digitalizacja zasobów będących w posiadaniu Polskiego Wydawnictwa Muzycznego - kontynuacja”
 zatrudni:
Specjalistę ds. księgowości

Zakres obowiązków:

  • opisywanie dokumentów zgodnie z wymogami w zakresie dotacji celowych i inwestycyjnych
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów źródłowych kosztów, środków trwałych oraz inwestycji dotyczących projektów dotowanych w systemie FK
  • dekretowanie i księgowanie wyciągów bankowych związanych z projektami unijnymi
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów niekwalifikowanych
  • księgowanie list płac oraz umów zleceń i o dzieło związanych z projektami dotacyjnymi
  • potwierdzenia sald z kontrahentami dotyczącymi dotacji
  • sporządzanie raportów (wewnętrznych i zewnętrznych) na potrzeby projektu
  • raportowanie do zewnętrznych Instytucji
  • współpraca z innymi działami w zakresie zapewnienia prawidłowego obiegu dokumentów księgowych
  • bieżąca obsługa spraw finansowych

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub pokrewne
  • min. 2 letni staż pracy na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości
  • znajomość księgowości projektów unijnych
  • praca w instytucji kultury będzie dodatkowym atutem
  • znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
  • znajomość oprogramowania finansowo-księgowego Symfonia FK oraz pakietu MS Office
  • dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • dobre i stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w renomowanej instytucji kultury
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia

Kontakt:

Zainteresowanych prosimy o składanie pisemnych zgłoszeń zawierających list motywacyjny oraz CV za pomocą przycisku aplikuj z umieszczeniem w temacie wiadomości: (wpisać stanowisko) + imię i nazwisko lub przesłanie pocztą na adres: Polskie Wydawnictwo Muzyczne, al. Krasińskiego 11a, 31-111 Kraków w terminie do dnia 19.10.2020 roku

Ogłoszenie archiwalne