Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. księgowości

NOVATEK Green Energy Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Aktualnie poszukujemy kandydatów gotowych do podjęcia pracy w terenie na stanowisku:
Zadania:
  • Księgowanie oraz dekretowanie dokumentów zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych, innych zdarzeń gospodarczych zgodnie z przyjętymi w firmie zasadami;
  • Kontrola i dekretacja dokumentów magazynowych;
  • Uzgadnianie sald wybranych kont księgowych;
  • Udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych, sprawozdań i raportów;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i archiwizacja;
  • Wykonywanie innych zadań związanych z funkcjonowaniem Pionu Finansowo-Księgowego.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę pracę na pełny etat;
  • Rozwój kompetencji księgowych ukierunkowanych na współpracę międzynarodową;
  • Udział w ciekawych projektach oraz szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • Szeroki pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę lunchową, kartę Multisport oraz dofinansowanie do wypoczynku, imprez kulturalnych i inne świadczenia socjalne;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w nowoczesnym biurowcu w centrum Krakowa.
Oczekujemy:
  • Minimum 3 lat doświadczenia zawodowego w obszarze finansowo-księgowym;
  • Znajomości przepisów podatkowych w zakresie VAT i CIT;
  • Bardzo dobrej praktycznej znajomości MS Excel;
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (Finanse, Rachunkowość);
  • Sumienności i dokładności w realizacji powierzonych zadań.

Prosimy o przesyłanie dokumentów w języku polskim

Administratorem danych jest Novatek Green Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Ogłoszenie archiwalne