Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości

HYVA POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Półłanki 29g, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

HYVA POLSKA sp. z o.o.

Półłanki 29g

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie księgowości w zakresie wybranych obszarów księgi głównej i zobowiązań,

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów,

  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w zakresie finansów lub rachunkowości,

  • Doświadczenie w pracy w księgowości,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel,

  • Umiejętność planowania i organizacji zadań,

  • Dyspozycyjność, otwartość, odpowiedzialność.

Mile widziane

  • Znajomość przepisów VAT.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy,

  • Opiekę medyczną Luxmed

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Firma Hyva powstała w Holandii w roku 1979. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Alphen aan den Rijn a zakłady produkcyjne znajdują się na całym świecie m in.w Holandii, Brazylii, Chinach, Niemczech, Indiach i we Włoszech.

Hyva jest obecnie jednym z największych na świecie producentów i dostawców rozwiązań dla przemysłu samochodowego. Marka Hyva to światowa jakość, dobra cena, łatwa dostępność i profesjonalny serwis.

Polska siedziba Hyva mieści się w Krakowie przy ul. Półłanki 29G.

Firma Hyva oferuje szeroki asortyment produktów i komponentów, głównie związanych z hydraulicznymi systemami załadunku i rozładunku towarów. Oferujemy możliwość wykorzystania naszych rozwiązań w transporcie drogowym, szynowym i morskim. Jesteśmy również czołowym dostawcą kompresorów do wydmuchu i rozwiązań wykorzystywanych w recyclingu.

Przewiń do profilu firmy