Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości

Polskie Wydawnictwo Muzyczne

aleja Zygmunta Krasińskiego 11A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wycena, dekretowanie i księgowanie dokumentów źródłowych kosztów od dostawców krajowych i zagranicznych

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów sprzedaży

  • dekretacja i bieżące księgowanie wyciągów bankowych

  • prowadzenie rozrachunków kontrahentów

  • rozliczanie magazynu

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz WNiP

  • rozliczanie dotacji celowych

  • sporządzanie raportów (wewnętrznych i zewnętrznych) na potrzeby projektów

  • bieżąca obsługa spraw finansowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe lub pokrewne

  • min. 2 letni staż pracy na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości

  • znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości

  • znajomość oprogramowania finansowo-księgowego Symfonia FK oraz pakietu MS Office

  • dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane doświadczenie w instytucji kultury

To oferujemy

  • dobre i stabilne warunki zatrudnienia

  • pracę w renomowanej instytucji kultury

  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Kontakt:

Zainteresowanych prosimy o składanie pisemnych zgłoszeń zawierających list motywacyjny oraz CV poprzez przycisk Aplikuj lub przesłanie pocztą na adres: Polskie Wydawnictwo Muzyczne, al. Krasińskiego 11a w terminie do dnia 31 lipca 2021 roku.