Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. księgowości

BFK BIURO FINANSOWO KSIĘGOWE sp. z o.o.O firmie

  • Ogłęczyzna 20
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

BFK BIURO FINANSOWO KSIĘGOWE sp. z o.o.

Ogłęczyzna 20

Kraków

OPIS STANOWISKA

  • zabezpieczanie ryzyka kursowego,
  • rozliczanie zawartych transakcji walutowych,
  • negocjacja kursów spot i kursów terminowych,
  • sporządzanie oceny kondycji finansowej spółek,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych (CIT, VAT, PIT) małej spółki z o.o.,
  • sporządzanie sprawozdań GUS,
  • rozliczanie podatku u źródła,
  • pomoc przy sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • współpraca z biegłymi rewidentami, urzędem skarbowym, instytucjami finansowymi.

 OCZEKUJEMY OD CIEBIE

  • wykształcenia ekonomicznego, preferowane o specjalności finanse i rachunkowość,
  • min. 5  letnie doświadczenie w finansach i księgowości,
  • praktycznej znajomości przepisów z zakresu rachunkowości, zasad ewidencji oraz przepisów podatkowych (CIT, VAT, PIT ,ordynacja podatkowa),
  • dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie arkusza kalkulacyjnego EXCEL,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • samodzielności, rzetelność, dokładności, terminowości,
  • doskonałej organizacji pracy.

MILE WIDZIANA

  • znajomość tematu faktoringu,
  • znajomość programów CDN OPTIMA, CDN ERP XL,
  • znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY

  • ciekawą pracę i możliwość rozwoju w Firmie o ugruntowanej pozycji,
  • współpracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,
  • stabilność zatrudnienia,
  • umowę o pracę na pełny etat.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacyjnego w BFK Biuro Finansowo Księgowe Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO). Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny, a brak jej udzielenia powoduje niemożność rozpatrzenia mojej aplikacji.

Ogłoszenie archiwalne