Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Księgowości

AMP CONSULTING sp. z o.o. sp. k. O firmie

  • Wojciecha Weissa 7
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

AMP CONSULTING sp. z o.o. sp. k.

Wojciecha Weissa 7

Kraków

Nasza Kancelaria Podatkowa powstała w 2008 roku. Specjalizujemy się w księgowości spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz komandytowych. Współpracujemy z firmami z całej Polski, a także z firmami z Niemiec, Holandii oraz Szwajcarii. Kładziemy nacisk na usprawnienie procesów księgowych oraz komunikacji z klientami. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony:

www.ampconsulting.pl

Poszukujemy osoby na stanowisko Księgowej/Księgowego do obsługi spółek z o.o., komandytowych oraz KPiR.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Import danych do programu księgowego
  • Księgowanie na bieżąco faktur kosztowych i sprzedażowych
  • Rozliczenia wyciągów bankowych
  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Przygotowywanie PCC od umów pożyczek
  • Wyliczanie odsetek od pożyczek
  • Obsługa bankowości elektronicznej
  • Kontakt z klientem w przypadku konieczności wyjaśnień rozbieżności

WYMAGANIA:

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość (50c)
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość platformy Saldeo
  • Znajomość programu MS Office
  • Dokładność i umiejętność organizacji pracy
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

OFERUJEMY:

  • pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się Kancelarii
  • samodzielne i komfortowe stanowisko pracy
  • pracę w młodym zespole
  • szkolenia i wsparcie merytoryczne
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania w pracę

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz podanie oczekiwań finansowych.

Ogłoszenie archiwalne