Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. księgowości

  • Krapkowice, opolskie
  • Specjalista
  • 2019-02-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie do naszej Spółki ENERIS Surowce poszukujemy Kandydatek/ów do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Krapkowice

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie i nadzór nad sprawami rachunkowymi i bieżącą księgowością
    • Przygotowywanie dokumentów księgowych
    • Prowadzenie rozliczeń i kalkulacji podatkowych
    • Opis merytoryczny faktur, prowadzenie kasy
    • Nadzór na obszarem kontrolingu
    • Kontrola finansowa wyników oddziału
    • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, statystycznych i sprawozdań wewnętrznych
    • Zapewnienie zgodności ksiąg i rozliczeń z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych
    • Ścisła współpraca z Dyrektorem/Managerem ds. kontrolingu

    Co jest dla nas ważne:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (controlling, finanse/ rachunkowość)
    • Min. 2 lata doświadczenia w pracy przy finansach i kontrolingu
    • Praktyczna znajomość przepisów o rachunkowości i prawa podatkowego (CIT, VAT)
    • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych będzie dodatkowym atutem
    • Doświadczenie w obszarze kontrolingu lub chęć rozwoju w tym obszarze
    • Znajomość min. jednego z programów: CDN Optima, TETA, Symfonia
    • Umiejętności analityczne, umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań
    • Bardzo dobra znajomość programów Microsoft Office
    • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

    Co oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w największej polskiej firmie w branży ochrony środowiska
    • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach
    • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy i know how
    • Umowę o pracę
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
    • Nowoczesne narzędzia pracy
    • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów - opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Polski lider ochrony środowiska

    Inwestujemy w nowoczesne instalacje odzysku surowcowego i energetycznego. Nasz zespół to specjaliści z każdego obszaru ochrony środowiska i dzięki nim możemy oferować kompleksowe rozwiązania dla samorządów i biznesu w zakresie: gospodarki komunalnej i surowcowej, wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, w tym odpadów, osadów i biomasy, a także gospodarki wodno-ściekowej.

    Aby realizować nasze ambitne zadania, potrzebujemy ludzi, którzy w codziennej pracy będą chcieli z nami rozwijać i wykorzystywać swoją pasję oraz szerokie zainteresowanie tematem ochrony środowiska.

    Więcej na: www.grupa-eneris.pl