Stosownie do postanowień art. 6 ust. 1 lit. a RODO - wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NITROERG S.A. z siedzibą w Bieruniu Pl. Alfreda Nobla 1, zawartych w dokumentach Starszy Inspektor/Specjalista ds. BHP oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych*. W związku z tym dobrowolnie przekazuję moje dane osobowe i oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulę informacyjną zamieszczoną pod adresem http://www.nitroerg.pl/pl/praca.html oraz mam świadomość, że zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych mogę wycofać w każdym czasie. *niepotrzebne skreślić Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Księgowości

NITROERG S.A.O firmie

  • Krupski Młyn (pow. tarnogórski)

    Krupski Młyn (pow. tarnogórski), śląskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 21 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów (faktur zakupu, sprzedaży, kosztów, środków trwałych, amortyzacji).

  • Rozliczanie podatków i kontakty z organami podatkowymi.

  • Organizacja i rozliczanie inwentaryzacji.

  • Rozliczanie kosztów.

  • Ewidencja zapasów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne.

  • Znajomość zagadnień rachunkowości i prawa podatkowego.

  • Umiejętność obsługi systemów księgowych.

  • Biegła obsługa pakietu MS Office, w tym Word i Excel.

To oferujemy

  • Możliwość pracy w szybko rozwijającej się firmie z długimi tradycjami.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, udział w szkoleniach.

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, program ubezpieczeń grupowych, karta wstępu na obiekty sportowe, pracowniczy program emerytalny).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

Tak się u nas pracuje

Oferty prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.