Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. księgowości - księga główna

TPV Displays Polska Sp. z o.o.O firmie

TPV Displays Polska Sp. z o.o.

Złotego Smoka 9

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych i analiza danych na podstawie procedur wewnętrznych firmy i obowiązujących przepisów prawa

  • Odpowiedzialność za uzgadnianie kont

  • Czynny udział w projektach

  • Przygotowywania danych i raportów na potrzeby wewnętrznego i zewnętrznego audytu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, preferowane z zakresu finansów i rachunkowości

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku powyżej 3 lat

  • Znajomość zasad rachunkowości według przepisów krajowych lub/i Międzynarodowych Standardów Rachunkowości

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Znajomość programu MS Excel,

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy oraz pracy pod presją czasu.

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w grupie.

  • Mile widziana umiejętność pracy w systemie informatycznym zintegrowanym np. SAP

To oferujemy

  • Możliwość rozwinięcia umiejętności księgowych

  • Możliwość wykazania się własną inicjatywą

  • Przyjazne środowisko pracy i dobrą atmosferę pracy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku o wysokich standardach organizacyjnych

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowane posiłki

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pakiety sportowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej