Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. księgowości (księga główna)

WhoohooO firmie

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o dzieło
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjno-usługowej o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. księgowości (księga główna)- praca zdalna

Zakres obowiązków

  • Ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych i analiza danych na podstawie procedur wewnętrznych firmy i obowiązujących przepisów prawa
  • Odpowiedzialność za uzgadnianie kont
  • Czynny udział w projektach
  • Przygotowywanie danych i raportów na potrzeby wewnętrznego
    i zewnętrznego audytu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, preferowane z zakresu finansów
    i rachunkowości
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku powyżej 3 lat
  • Znajomość zasad rachunkowości według przepisów krajowych
    lub/i Międzynarodowych Standardów Rachunkowości
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość programu MS Excel
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy oraz pracy pod presją czasu
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w grupie
  • Mile widziana umiejętność pracy w systemie informatycznym zintegrowanym np. SAP

Ogłoszenie archiwalne