Oferta pracy

Specjalista ds. księgowości - Księgowa/y

SOLUMUS SPÓŁKA AKCYJNA

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja środków trwałych

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych

  • analiza i uzgadnianie kont

  • udział w zamknięciu miesiąca i roku

  • sporządzanie raportów, analiz i zestawień

  • ścisła współpraca z pracownikami innych działów

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w pełnej księgowości

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość)

  • znajomość przepisów prawa podatkowego oraz Ustawy o Rachunkowości

  • dobra organizacja pracy, zdolności analityczne

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • gotowość do pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

  • znajomość systemów SAP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowa o pracę na zastępstwo minimum 1,5 roku

  • benefity: multisport, opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie pracownicze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie