Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Księgowości – Księgowy/a

SmartWaysO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie transakcji finansowych
  • Przygotowywanie zestawień i raportów
  • Weryfikowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych
  • Branie udziału w projektach doskonalących procesy księgowe
  • Współpracowanie z innymi członkami zespołu

Nasze wymagania

  • Sprawna komunikacja w języku angielskim (poziom B2), znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • Minimum roczne doświadczenie w jednym z tych obszarów: RtR, PtP, OtC lub Tax
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o Umowę o Pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę zdalną na czas pandemii
  • Kompleksowe, płatne szkolenie wdrażające
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Szybki i zdalny proces rekrutacyjny

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • bony towarowe
  • szkolenia językowe

W SmartWays pomożemy Ci zrobić następny krok w karierze i znaleźć lepszą pracę. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Ciebie i Twoje potrzeby.

Poszukujemy kandydatów do działu Finance & Accounting.

Śmiało aplikuj jeżeli posiadasz doświadczenie w jednym z następujących obszarów księgowości: OtC, PtP, RtR lub TAX.

Jest to świetna propozycja dla osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę z obszaru finansów oraz pracować w międzynarodowym środowisku. Mamy otwartych kilka stanowisk i na pewno dopasujemy do Ciebie ofertę z kierunkiem, w którym chcesz się rozwijać.

Specjalista ds. Księgowości – Księgowy/a, Kraków