Oferta pracy

Specjalista ds. księgowości

Solvera Gawel Technology SAO firmie

  • Łąka (pow. rzeszowski)
    Łąka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Solvera Gawel Technology SA

Łąka (pow. rzeszowski)

Solvera Gawel Technology SA to innowacyjna, polska firma działająca na rynku od 1983 roku . Jako firma o wieloletniej tradycji od początku swojej działalności przywiązuje uwagę do profesjonalizmu i produkcji wysokiej jakości produktów. Kluczowym obszarem kompetencji firmy jest zaawansowana technologicznie produkcja elementów złącznych takich jak: wkręty do drewna, metalu, tworzywa.

Solvera Gawel Technology SA jako lider rynku elementów złącznych dostarcza produkty dla wielu międzynarodowych korporacji z branży AGD, elektronicznej, budowlanej, motoryzacyjnej oraz meblowej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

W zależności od posiadanych kompetencji i udzielonych uprawnień samodzielnie lub pod nadzorem:

  • Dekretacja i księgowanie dowodów sprzedaży i zakupu w systemie  finansowo-księgowym SAP business One
  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym i podatkowym
  • Prowadzenie i uzgadnianie rejestrów VAT w zakresie księgowanych dokumentów
  • Rozliczanie kart płatniczych
  • Prowadzenie rozrachunków z pracownikami
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi
  • Rozliczanie rozrachunków wraz z ewidencją różnic kursowych
  • Kompletowanie dokumentów dla dostaw WDT i exportu

Wymagania:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
  • Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo-finansowego SAP business One
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, odpowiedzialność, dokładność
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się pakietem MS Office, w szczególności Excel

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze księgowości
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pakiet dodatkowych ubezpieczeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy