Oferta pracy

Specjalista ds. Księgowości

VEOLIA CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Terminowe i rzetelne realizowanie zadań wynikających z zawartych umów SLA i innych ustaleń z Klientami Veolia CUW, w tym w szczególności:

  • Czynności związane z zamknięciem miesiąca,

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, grupowych i statutowych raportów okresowych, w tym sprawozdawczość GUS, NBP,

  • Obsługa i zamknięcie księgi głównej,

  • Obsługa i zamknięcie rejestru środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych,

  • Uzgadnianie sald księgi głównej z modułami pomocniczymi,

  • Uzgadnianie sald oraz transakcji wewnątrzgrupowych

  • Udział w procesie optymalizacji realizowanych zadań

  • Współpraca i bieżący kontakt z Klientami Veolia CUW,

  • Udział w projektach realizowanych przez Spółkę.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Wiedza merytoryczna z zakresu księgowości i finansów,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,

  • Komunikatywność,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i narzędzi Google (arkusze Google, dokumenty Google, prezentacji

  • Google, poczta Google).

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach lokalnych i grupowych

  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole

  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym opiekę medyczną w LUX MED, ubezpieczenie NNW oraz dofinansowanie do pakietu sportowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop