Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista. ds. księgowości

Trelleborg Industries Polska sp. z o.o.O firmie

  • Andrzeja Struga 66, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Trelleborg Industries Polska sp. z o.o.

Andrzeja Struga 66

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie faktur oraz innych dokumentów na potrzeby rozliczeń podatkowych i rachunkowych

  • sprawdzanie dokumentów pod względem poprawności formalnej, merytorycznej, rachunkowej i podatkowej

  • udział w sporządzaniu deklaracji VAT, VAT-UE

  • analiza i uzgadnianie sald kont księgowych

  • księgowanie wyciągów bankowych uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami

  • przygotowywanie raportów, analiz oraz wybranych sprawozdań (GUS, NBP)

  • zapewnienie zgodności z procedurami wewnętrznymi

  • pozostałe prace wspierające dział finansowy

  • czynny udział w zamykaniu miesiąca oraz roku

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: ekonomia, rachunkowość, finanse)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2-3 lata

  • znajomość aktualnych przepisów księgowych i podatkowych (pełna księgowość UoR)

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym

  • umiejętność pracy w zespole

  • uczciwość, sumienność, dokładność

To oferujemy

  • ciekawą i ambitną pracę w międzynarodowej firmie, będącej liderem w swojej branży

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • możliwość rozwoju osobistego i zdobycia doświadczenia zawodowego,

  • dobrą atmosferę w pracy,

Trelleborg Wheel Systems jest wiodącym światowym dostawcą opon (Trelleborg, Mitas, Maximo, Cultor) i kompletnych kół do maszyn rolniczych i leśnych, transportu materiałów, pojazdów budowlanych, motocykli, rowerów i innych specjalistycznych segmentów. Oferujemy wysoce wyspecjalizowane rozwiązania, które tworzą wartość dodaną dla klientów i jesteśmy partnerem wiodących producentów ciągników i maszyn rolniczych.

Trelleborg pomaga rozwijać umiejętności i uwalniać potencjał – otrzymujesz perspektywę rozwijania kariery i swobodę w sprawdzaniu swoich możliwości w dynamicznej i zróżnicowanej, globalnej grupie zorientowanej na pomagania klientom w zwiększaniu wydajności w ich działalności.

Przewiń do profilu firmy