Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości

TEATR NOWY IM. KAZIMIERZA DEJMKA

  • Zachodnia 93
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zachodnia 93

Łódź

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w pracy w dziale księgowości.

Jeśli lubisz wyzwania, pracujesz z pasją, jesteś kreatywny, ambitny i chcesz się dalej rozwijać - dołącz do naszego wyjątkowego zespołu.

Twój zakres obowiązków:

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów w systemie księgowym Symfonia,
  • Bieżąca analiza i uzgadnianie kont,
  • Windykacja należności,
  • Udział w sporządzaniu informacji i sprawozdań finansowych,
  • Prowadzenie gospodarki kasowej w instytucji,
  • Nadzorowanie terminowego obiegu dokumentów księgowych,
  • Inne zadania o charakterze ogólnym, w tym zastępowanie innych pracowników.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie (finanse i księgowość),
  • Co najmniej 3 lata na stanowisku księgowego,
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego (w tym: VAT,CIT),
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i ustawy o finansach publicznych,
  • Znajomość programów Symfonia Finanse i Księgowość, Handel, Symfonia Środki Trwałe,
  • Znajomość pakietu Office (World,Excel),

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w instytucjach kultury jednostek finansów publicznych.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (cały etat),
  • pracę w ciekawym zespole,
  • miłą atmosferę,
  • współpracę z ciekawymi i znanymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne