Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości

Sf-Filter Sp. z o.o.

  • Towarowa 10, Lubin
    Lubin, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Towarowa 10

Lubin

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca weryfikacja i księgowanie faktur zakupu zgodnie z ustawą o UOR, PDOP, VAT,

  • przygotowywanie przelewów bankowych,

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami polskimi i zagranicznymi,

  • uzgadnianie sald z kontrahentami w Grupie Kapitałowej,

  • bieżące i prawidłowe prowadzenie zapisów wszystkich operacji finansowych w księdze głównej,

  • prowadzenie kasy głównej firmy,

  • prowadzenie analityki do kont syntetycznych według zadań własnych i zadań zleconych,

  • kontrola formalno- rachunkowa dowodów do wypłaty,

  • sprawdzenie i rozliczanie dowodów księgowych (kontrola wyciągów bankowych,

  • kontrola raportów księgowych, dekretowanie dowodów księgowych),

  • nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów,

  • pomoc w przygotowywaniu raportów na potrzeby korporacyjne oraz w sporządzaniu bilansu i rachunku wyników na koniec miesiąca oraz na koniec roku,

  • rozliczanie i księgowanie wyciągów bankowych, aktualizacja walut, korekty, anulacje, nadpłaty, kompensaty, polecenia przeksięgowania, noty korygujące, wypisanie i rozliczanie delegacji polskich i zagranicznych, rozliczanie zaliczek pracowniczych, zestawienia i uzgodnienia należności i zobowiązań,

  • prace pomocnicze przy sporządzeniu deklaracji VAT,

  • pomoc w obsłudze inwentaryzacji oraz jej rozliczenie,

  • przygotowanie zestawień dla dyrektorów okresowo i na żądanie,

  • współpraca z innymi członkami zespołu księgowego i finansowego,

  • współpraca z audytorami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie – preferowane ekonomiczne,

  • znajomość polskich przepisów dot. rachunkowości, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz podatku od towarów i usług,

  • znajomość języka angielskiego – B1,

  • min. 2-letnie doświadczenie w księgowości na księgach rachunkowych,

  • znajomość obsługi programów MS Office, COMARCH będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętności analityczne.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w zgranym i przyjaznym zespole pracowników.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie zajęć sportowych - karta MULTISPORT

Firma SF-Filter została założona w Szwajcarii i jest wiodącym dystrybutorem filtrów mobilnych oraz przemysłowych w Europie. Marka własna - SF - nr 1 w Europie, jest uznawana przez dużą liczbę klientów jako doskonała relacja jakości do ceny. Dzięki szerokiej gamie produktów, producenci oryginalnego sprzętu, sprzedawcy oraz użytkownicy zaopatrywani są w całej Europie za pośrednictwem naszych filii w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Francji, Rosji oraz w Polsce. Poza marką własną, oferowane są również znane marki filtrów do odpylania oleju, cieczy oraz pyłu, powietrza, paliwa, hydrauliki, pneumatyki i klimatyzacji. Filtry oferowane przez nas znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, m.in. motoryzacyjnym, wydobywczym, metalowym, papierniczym, energetycznym, drzewnym, tworzyw sztucznych, morskim i stoczniowym. Działalność firmy, poza dystrybucją, oferuje również usługi w zakresie nadzoru, doradztwa oraz wsparcia technicznego.

www.sf-filter.com

Przewiń do profilu firmy