Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Księgowości

Ball Packaging Europe Lublin Sp. z o.o.O firmie

Ball Packaging Europe Lublin Sp. z o.o.

Vetterów 14

Lublin

Ball Corporation dostarcza nowoczesne i przyjazne środowisku opakowania do napojów, jedzenia oraz produktów gospodarstwa domowego, jak również technologie kosmiczne oraz inne technologie na zamówienia rządu amerykańskiego. Ball Corporation oraz jej filie na całym świecie zatrudniają 18,300 osób, a jej sprzedaż netto w 2019 osiągnęła poziom 11.5 miliardów dolarów. By dowiedzieć się więcej  wejdź na stronę www.ball.com, lub znajdź nas na Facebook lub Twitter.

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Przygotowanie rejestrów VAT oraz deklaracji i pliku JPK VAT, w tym sprawdzenie poprawności terminu obowiązku podatkowego
  • Kompletowanie dokumentów celnych
  • Uzgadnianie rozrachunków
  • Tworzenie rezerw na koniec miesiąca zgodnie z potrzebą w tym: naliczanie
  • i odwracanie rezerw, wyceny rozrachunków, uzgadnianie zadłużenia z tytułu pożyczek (odsetki)
  • Przygotowywanie propozycji płatności w SAP oraz nadzór nad terminowością dokonywanych zapłat
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP, Intrastat, itp.
  • Wykonywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych

Wymagania:

  • Wykształcenie – rachunkowość / finanse
  • Znajomość pracy z arkuszem Excel
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość przepisów podatkowych i ich praktyczne zastosowanie (VAT, JPK, CIT)
  • Znajomość SAP
  • Znajomość j. angielskiego
  • Umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia w nowoczesnej firmie z kapitałem amerykańskim
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Program szkoleń
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

Ogłoszenie archiwalne