Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości

TEMARED Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie faktur kosztowych, not i dokumentów PK do systemu COMARCH ERP XL

  • Weryfikacja faktur towarowych wprowadzonych do systemu

  • Import i rozliczanie wyciągów bankowych

  • Sprawdzanie przelewów bankowych i wprowadzanie wpłat

  • Kontrola faktur kosztowych

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji oraz dokumentów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki z obszaru finansów, ekonomii i administracji)

  • Doświadczenie w pracy biurowo-administracyjnej

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie rozliczeń i pracy z danymi

  • Dokładność i skrupulatność wykonywanych zadań

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość podstaw księgowości będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w rozwijającej się firmie osiągającej sukcesy na rynku międzynarodowym,

  • wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy,

  • benefity: karta sportowa, karta medyczna, ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

TEMARED jest producentem wielofunkcyjnych przyczep bagażowych oraz przyczep specjalistycznych do przewozu samochodów, pojazdów budowlanych, motocykli, quadów oraz łodzi. Firma produkuje ponad 50 000 przyczep rocznie, które sprzedawane są w ponad 250 punktach w 47 krajach. W 2022 roku firma po raz trzeci otrzymała nagrodę Diament Forbes dla najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Grupa TEMARED należy do grona największych pracodawców w województwie lubelskim zatrudniając ponad 500 wykwalifikowanych specjalistów.

Przewiń do profilu firmy