Oferta pracy

Specjalista ds. księgowości majątkowej

PGNiG SAO firmie

PGNiG SA

Kasprzaka 25

Warszawa

Centrala Spółki poszukuje pracownika na stanowisko

Specjalista ds. księgowości majątkowejNumer ref.: 06_DS_02_2021

Departament Rachunkowości

Zadania:

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów dotyczących nakładów na środki trwałe w budowie;
  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów zmian w środkach trwałych i wartościach niematerialnych;
  • Księgowanie praw do użytkowania składników majątku wynikających z umów o charakterze leasingowym;
  • Księgowanie odpisów aktualizujących aktywa trwałe;
  • Obsługa rachunkowa projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej;
  • Udział w pracach związanych z inwentaryzacją aktywów trwałych;
  • Uzgadnianie i potwierdzanie sald kontrahentom;
  • Przygotowywanie danych na potrzeby sprawozdania finansowego;
  • Współpraca z zewnętrznymi doradcami i audytorami;
  • Przygotowywanie danych i raportów dla analiz ekonomicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • Średniozaawansowana znajomość języka angielskiego;
  • Zaawansowana znajomość pakietu Ms Office;
  • Przynajmniej 2 - letnie doświadczenie w pracy w obszarze rachunkowości;
  • Dobra znajomość MSR/MSSF, przepisów rachunkowych i podatkowych ze szczególnym uwzględnieniem rzeczowych aktywów trwałych – warunek konieczny;
  • Znajomość systemu SAP ze szczególnym uwzględnieniem modułu FI-AA;
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Pracę w dużej, stabilnej Spółce;
  • Zatrudnienie w Centrali Spółki PGNiG SA w Warszawie;
  • Atrakcyjny finansowo pakiet świadczeń pracowniczych, w tym opieka medyczna, dofinansowanie do biletów ZTM;
  • Dostęp do kursów językowych i bogatej oferty szkoleń;
  • Biuro w dogodnej lokalizacji;
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

Ogłoszenie archiwalne