Oferta pracy

Specjalista ds. księgowości majątkowej

PGNiG SA

  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

PGNiG SA

Marcina Kasprzaka 25

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów dotyczących nakładów na środki trwałe w budowie;

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów zmian w środkach trwałych i wartościach niematerialnych;

  • Księgowanie praw do użytkowania składników majątku wynikających z umów o charakterze leasingowym;

  • Księgowanie odpisów aktualizujących aktywa trwałe;

  • Obsługa rachunkowa projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej;

  • Udział w pracach związanych z inwentaryzacją aktywów trwałych;

  • Uzgadnianie i potwierdzanie sald kontrahentom;

  • Przygotowywanie danych na potrzeby sprawozdania finansowego;

  • Współpraca z zewnętrznymi doradcami i audytorami;

  • Przygotowywanie danych i raportów dla analiz ekonomicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;

  • Średniozaawansowana znajomość języka angielskiego;

  • Zaawansowana znajomość pakietu Ms Office;

  • Przynajmniej 2 - letnie doświadczenie w pracy w obszarze rachunkowości;

  • Dobra znajomość MSR/MSSF, przepisów rachunkowych i podatkowych ze szczególnym uwzględnieniem rzeczowych aktywów trwałych – warunek konieczny;

  • Znajomość systemu SAP ze szczególnym uwzględnieniem modułu FI-AA.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w Centrali Spółki PGNiG SA w Warszawie;

  • Pracę w miłej, przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

  • rowerownia dla pracowników

  • biuro w dogodnej lokalizacji

PGNiG SA

Centrala Spółki poszukuje pracownika na stanowisko:

PGNiG SA - Centrala Spółki

Departament Rachunkowości / Dział Ewidencji Majątku

Przewiń do profilu firmy