Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Księgowości

IWAGO - POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Mikołów, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

IWAGO POLSKA - CZĘŚĆ GRUPY INDUTEC

Od ponad 40 lat firma działa na arenie międzynarodowej, oferując innowacyjne, zorientowane na indywidualne rozwiązania i profesjonalne usługi w zakresie czyszczenia przemysłowego, obsługi i konserwacji urządzeń oraz wielu innych usług serwisowych.

Dzisiaj Grupa INDUTEC składa się z ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec, Holandii, Belgii, Polski, Portugalii, Hiszpanii i Czech.

Nasza misja to: elastyczność, zorientowanie na klienta i dostosowanie  do jego potrzeb.

www.iwago.pl

Opis stanowiska:

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • kontrola dokumentów pod względem rachunkowym i formalnym,
  • księgowanie faktur kosztowych, sprzedażowych,
  • sporządzanie okresowych analiz ekonomiczno- finansowych na potrzeby Zarządu,
  • nadzór nad prawidłowym i terminowym zamykaniem kolejnych miesięcy rozliczeniowych,
  • nadzór i rozliczanie środków trwałych,
  • monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i rachunkowych,
  • przygotowywanie przelewów,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • monitorowanie i windykacja należności,
  • kontakt z klientami i innymi instytucjami,
  • współpraca z biurem rachunkowym,
  • rozwiązywanie bieżących problemów księgowo-podatkowych

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne lub pokrewne,
  • wymagane min. 5 letnie doświadczenie w księgowości,
  • znajomość obsługi systemów księgowych,
  • znajomość Ustawy o rachunkowości oraz przepisów Prawa podatkowego,
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych, w szczególności VAT / CIT,
  • samodyscyplina i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w Microsoft Office,
  • komunikatywność, terminowość, rzetelność, odpowiedzialność,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • znajomość języka niemieckiego - mile widziana

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu Umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon itp.),
  • pracę w międzynarodowej grupie,
  • premie okolicznościowe

Ogłoszenie archiwalne