Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości

REVICO S.A. O firmie

REVICO S.A.

Długa 3

Mirosław (pow. płocki)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem formalnym, rachunkowym i podatkowym oraz kontrola kompletności dokumentów i zapewnienie ich prawidłowego obiegu zgodnie z obowiązującymi procedurami;

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów (faktur zakupowych, kosztowych, sprzedażowych, zaliczek);

  • Obsługa systemu bankowości elektronicznej, w tym: rejestracja dyspozycji płatniczych, kontrola płatności;

  • Sporządzanie okresowych planów przepływów pieniężnych;

  • Przygotowywanie danych do sporządzenia sprawozdań finansowych oraz sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej;

  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych;

  • Współpraca z bankami

  • Współpraca z audytorami w zakresie sporządzania sprawozdania finansowego;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;

  • Wiedza w zakresie prowadzenia pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości;

  • Minimum dwuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • Znajomości rozliczeń podatkowych: podatek dochodowy, podatek VAT, umiejętność kwalifikowania dokumentów księgowych;

  • Biegłości w pracy z komputerem, ze szczególnym uwzględnieniem oprogramowania pakietu MS Office (Word i Excel);

  • Zdolności komunikacyjnych oraz umiejętności pracy w zespole;

  • Rzetelności i terminowości w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Doświadczenie pracy w systemie Symfonia FK będzie dodatkowym atutem;

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania cennych doświadczeń zawodowych;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • Pracę w zakładzie z dużymi perspektywami rozwoju.

REVICO S.A.

REVICO S.A. jest przedsiębiorstwem o charakterze produkcyjno-inwestycyjnym działającym w branży elektroenergetycznej i budownictwie - zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy producentem bezpiecznych i niezawodnych urządzeń przeznaczonych zarówno dla przemysłu, jak też dla energetyki zawodowej.

Przewiń do profilu firmy