Oferta pracy

Specjalista ds. Księgowości (obszar podatków)

Distribev Sp. z o.o.

  • Chorzowska 150b, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Chorzowska 150b

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Terminowe i zgodne z przepisami sporządzanie deklaracji, rozliczeń podatkowych w szczególności VAT, CIT, podatki lokalne

  • Analiza i weryfikacja operacji w zakresie poprawności kwalifikacji podatkowej w obszarach CIT i VAT.

  • Bieżąca analiza przepisów podatkowych, identyfikacja zmian i ich wpływu na działalność spółki.

  • Opiniowanie i kwalifikowanie umów w zakresie IFRS16 oraz pod kontem podatkowym.

  • Wspieranie merytoryczne zespołu oraz zarządu spółki

  • Udział w audytach i kontrolach prowadzonych w spółce, kontakt z organami podatkowymi.

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku lub w biurze rachunkowym

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (księgowość, finanse, rachunkowość),

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości, MSR

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel w stopniu średniozaawansowanym,

  • Mile widziana znajomość obsługi systemu SAP

  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne, otwartość na zmiany

  • Wysokie poczucie odpowiedzialności, dokładność i skrupulatność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pełną wyzwań pracę z możliwością realizacji własnych pomysłów, inicjowania zmian i budowania wartości firmy,

  • Nowoczesne środowisko pracy oraz przyjazną i otwartą kulturę organizacyjną,

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie grupowe, karta FitProfit, wczasy pod gruszą),

  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w dużej firmie o zasięgu ogólnopolskim

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie wypoczynku

Działalność Distribev sp. z.o.o. koncentruje się na sprzedaży i dystrybucji alkoholi oraz napojów bezalkoholowych w kanale tradycyjnym, gastronomicznym i sieciach. W naszym portfolio znajdują się marki m.in. takich producentów jak: Grupy Żywiec, Kompanii Piwowarskiej, Carlsberg, CEDC, Stock, Pernod Ricard Wyborowa, Brown-Forman, Diageo, Bacardi Martini.

Przewiń do profilu firmy