Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Księgowości (obszar zakupów)

Distribev Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentów zakupu pod względem formalnym i merytorycznym, procesowanie i księgowanie,
  • Rozliczanie otwartych pozycji dla dostawców,
  • Uzgadnianie kont w obszarze zobowiązań,
  • Przygotowywanie raportów dotyczących obszaru zobowiązań,
  • Potwierdzanie sald z dostawcami,
  • Zapewnienie prawidłowej komunikacji z dostawcami,
  • Współpraca z innymi działami,
  • Przestrzeganie procedur związanych z obiegiem dokumentów księgowych,
  • Terminowe zamknięcie ksiąg w danym miesiącu w ramach sekcji zakupowej,
  • Zastępstwo innych pracowników sekcji podczas ich nieobecności.

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia pracy w obszarze księgowości,
  • Wykształcenie: wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość),
  • Znajomość pakietu MS Office w tym minimum dobra znajomość Excel,
  • Odpowiedzialność i inicjatywa w działaniu,
  • Dokładność, systematyczność oraz samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków,
  • Terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań określonych zakresem obowiązków,
  • Optymalizacja pracy własnej i zespołu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoka motywacja wewnętrzna do podejmowania nowych wyzwań i obowiązków zawodowych,
  • Ciekawość w zakresie poznawania nowych zagadnień księgowych, procesowych oraz systemowych,
  • Szybkość uczenia się i chęć do kreatywnego rozwiązywania napotykanych problemów.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pełną wyzwań pracę z możliwością realizacji własnych pomysłów, inicjowania zmian i budowania wartości firmy,
  • Nowoczesne środowisko pracy oraz przyjazną i otwartą kulturę organizacyjną,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (ubezpieczenie grupowe, karta Fit Profit, wczasy pod gruszą),
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w dużej firmie o zasięgu ogólnopolskim.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie wypoczynku

Distribev Sp. z o.o.

Działalność Distribev sp. z.o.o. koncentruje się na sprzedaży i dystrybucji alkoholi oraz napojów bezalkoholowych w kanale tradycyjnym, gastronomicznym i sieciach. W naszym portfolio znajdują się marki m.in. takich producentów jak: Grupy Żywiec, Kompanii Piwowarskiej, Carlsberg, CEDC, Stock, Pernod Ricard Wyborowa, Brown-Forman, Diageo, Bacardi Martini.

Specjalista ds. Księgowości (obszar zakupów), Katowice