Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości

SELT SP Z O OO firmie

  • Głogowska 24A, Opole
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SELT SP Z O O

Głogowska 24A

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Głównego Księgowego w prowadzeniu pełnej księgowości spółki

  • Ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych

  • Analiza oraz uzgadnianie kont księgowych i rozrachunków

  • Monitorowanie poziomu należności i zobowiązań handlowych

  • Sporządzenie raportów oraz rozliczeń podatkowych

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i audytami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse)

  • Min. 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w księgowości

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości

  • Biegła obsługa komputera, szczególnie w zakresie pakietu MS Office

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Elastyczność i samodzielność w działaniu

  • Zaangażowanie, skrupulatność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju wewnątrz firmy

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej w ramach pakietów pracowniczych

  • Przyjazną atmosferę w zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Ponad 35 lat doświadczenia w projektowaniu oraz produkcji nowoczesnych systemów przeciwsłonecznych. Polski Lider o ogromnym międzynarodowym doświadczeniu.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia testu kompetencji.