Oferta pracy

Specjalista ds. księgowości oraz kadr i płac

GRUPA MODERATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

GRUPA MODERATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Marszałka Focha 12

Bydgoszcz

GRUPA MODERATOR CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Poszukuje kandydata na stanowisko

Zakres zadań:

  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym i podatkowym
  • Wystawianie Faktur sprzedażowych
  • Monitorowanie należności
  • Księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Przygotowanie deklaracji podatkowych
  • Kontrola rozrachunków i dokonywanie płatności
  • Przygotowanie i opracowanie raportów finansowych na potrzeby wewnętrzne
  • Terminowe sporządzanie sprawozdań i raportów dla instytucji zewnętrznych
  • Współpracę z instytucjami zewnętrznymi i działami wewnętrznymi grupy spółek
  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy i urlopów pracowników
  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych
  • Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy zgodnie z Kodeksem Pracy
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów zgłoszeniowych do ZUS

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość zagadnień związanych z Prawem Pracy oraz rachunkowością, finansami oraz przepisami prawa podatkowego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na zdobywanie nowych kwalifikacji
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

Nasza oferta:

  • Forma zatrudnienia dostosowana do oczekiwań pracownika
  • Konkurencyjne wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i doświadczeń zawodowych pracownika
  • Praca w profesjonalnym, przyjaznym i rozwojowym zespole
  • Możliwość budowania własnej kariery zawodowej w dynamicznie rozwijającej się organizacji o wysokich standardach działania
  • Przeszkolenie w zakresie wiedzy o procesach biznesowych firmy, wsparcie ze strony przełożonego oraz innych pracowników grupy spółek

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy