Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. Księgowości oraz Kadr i Płac

Harmann Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kokotów, Polska
    Kokotów (pow. wielicki), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Harmann Polska Sp. z o.o.

Kokotów

Kokotów (pow. wielicki)

W związku z dynamicznym rozwojem firma | Harmann Polska Sp. z o.o. | producent i wyłączny przedstawiciel marki Harmann Ventilatoren w Polsce, dostawca szerokiej gamy urządzeń i systemów wentylacyjnych dla budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego oraz przemysłowego, poszukuje najlepszych kandydatów/tek do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Kraków Wschód (Kokotów)Numer ref.: Nr ref: KSK/01/2021

Opis stanowiska:

  • weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,
  • wprowadzanie, dekretowanie oraz księgowanie dokumentów,
  • analiza i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • windykacja należności,
  • prowadzenie kadr, płac i rozliczeń ZUS
  • udział w zamknięciu okresów sprawozdawczych i w przygotowywaniu sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie raportów i zestawień,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki rachunkowość i finanse,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel),
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • znajomość oprogramowania firmy Insert GT (Rewizor GT, Gratyfikant GT, Subiekt GT),
  • zdolności analityczne,
  • samodzielność i terminowość,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,
  • Odpowiedzialność, staranność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

  • stałą pracę w zgranym i dynamicznym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazne i profesjonalne środowisko pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne