Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Locotranssped zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
LOCOTRANSSPED Sp. Z O.O.

Specjalista ds. Księgowości

LOCOTRANSSPED Sp. Z O.O.O firmie

  • Baraniaka 88C, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 17 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Baraniaka 88C

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ERP Comarch Optima

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie księgowego zamknięcia miesiąca,

  • Księgowanie dokumentów do księgi głównej,

  • Weryfikowanie księgowań oraz rejestrów podatkowych,

  • Miesięczne uzgadnianie sald kont księgowych,

  • Wsparcie merytoryczne członków zespołu księgowego,

  • Sporządzanie analiz i raportów dla kierownictwa oraz innych działów,

  • Udział w procesach controlling-owych (monitoring spływu należności, realizacja budżetu),

  • Współpraca z Głównym Księgowym,

  • Doskonalenie procesów księgowych,

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z obszaru finansów i rachunkowości

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w dziale księgowości (pełna księgowość), w tym przynajmniej roczne na samodzielnym stanowisku księgowym,

  • Zaawansowana znajomość programów MS Office, w szczególności MS Excel,

  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości finansowej oraz przepisów podatkowych,

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • Dokładność, samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • Znajomość systemu ERP Comarch Optima

Podział czasu pracy
50%

Prowadzenie spraw rachunkowych i bieżącej księgowości spółki

25%

Udział w procesie prowadzenia rozliczeń podatkowych spółki:

25%

Udział w procesie zamykania miesiąca/Raportowania wyników:

To oferujemy

  • Ambitną pracę,

  • Możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego,

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespół,

  • Ciekawy pakiet benefitów to dodatek dla każdego,

  • Fajne biuro, dobrą kawę i świeże owoce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

Locotranssped to dynamicznie rozwijająca się, nowoczesna firma z branży TSL której celem jest odkrywanie oraz propagowanie nowej jakości świadczonych usług zarówno w Polsce jak i na terenie całej Europy.Nasz zespół poszukuje kreatywnych osób, które potrafią wykorzystać swój potencjał, zaangażowanie oraz wiedzę.

Przewiń do profilu firmy

www.locotranssped.pl