Oferta pracy

Specjalista ds. Księgowości

Urząd Miasta PoznaniaO firmie

  • plac Kolegiacki 17, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Urząd Miasta Poznania

plac Kolegiacki 17

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • obsługa finansowo - księgowa w zakresie wydatków Urzędu:

  • przyjmowanie i sprawdzanie dokumentów finansowo-księgowych oraz delegacji krajowych i zagranicznych,

  • księgowanie dokumentów i wyciągów bankowych

  • sprawdzanie i rozliczanie kart płatniczych

  • zamawianie środków na bieżące płatności

  • sporządzanie przelewów w elektronicznym systemie bankowym

  • sporządzanie rejestru zakupu VAT z księgo oddziału

  • księgowanie i uzgadnianie planów finansowych

  • sporządzanie sprawozdań budżetowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie na stanowiskach wymagających stosowania wiedzy z zakresu księgowości

  • znajomość zasad rachunkowości i sprawozdawczości budżetowej, finansów publicznych, klasyfikacji budżetowej oraz zasad rozliczania podatku VAT

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • doświadczenie w rozliczaniu podatku VAT

  • doświadczenie w pracy w administracji publicznej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • wsparcie i przestrzeń do rozwoju zawodowego

  • 13 pensja, dodatek stażowy, pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dopłata do wypoczynku, karta Multisport, nieoprocentowane pożyczki)

  • przyjazne warunki do godzenia życia zawodowego z rodzinnym

Warunki pracy

  • praca administracyjna przy komputerze

  • miejsce pracy nie jest dostosowane do potrzeb osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim

Oferty prosimy przesyłać drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikowania w terminie do 10.05.2021 r.

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami w miesiącu poprzedzającym nabór jest niższy niż 6%.