Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości

TOPMET LightO firmie

  • Ostrowska 354, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

TOPMET Light

Ostrowska 354

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i bieżące księgowanie faktur krajowych i zagranicznych: WDT, WNT, import, export,

  • Nadzorowanie gospodarki magazynowej,

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Rozliczanie delegacji służbowych

  • Potwierdzenie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • Prowadzenie i sprawdzanie rejestrów dla celów podatku VAT

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca

  • Przygotowywanie raportów i zestawień zleconych przez Głównego Księgowego

  • Inne prace zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • dobra znajomość zagadnień i przepisów prawa podatkowego (VAT, CIT) oraz ustawy o rachunkowości

  • bardzo dobra znajomość programów MS Office: Excel, Word, Outlook

  • wykształcenie minimum średnie

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w dziale księgowości

  • odpowiedzialność, samodzielność i terminowość

  • znajomość systemu Comarch ERP

To oferujemy

  • umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z 30-letnim stażem,

  • miejsce pracy: Poznań

  • wpływ na optymalizację procesów księgowych

  • niezbędne narzędzia pracy

  • benefity socjalne (sport/kino/koncerty itp.)

Jesteśmy jedną z czołowych firm produkujących oświetlenie. Nasze produkty i rozwiązania techniczne można znaleźć na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy