Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. księgowości

IBP Instalfittings Sp. z o.o.

Stanisława Zwierzchowskiego 29

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące dekretowanie i księgowanie faktur krajowych i zagranicznych

  • Kwalifikacja kosztów pod kątem podatku dochodowego i VAT, w tym do JPK_VAT

  • Rozliczanie zagranicznych przedstawicieli

  • Rozliczanie międzyokresowe kosztów

  • Tworzenie i księgowanie rezerw

  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży pozamagazynowej

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Okresowe uzgadnianie kont księgowych/rozrachunków

  • Okresowe sporządzanie zestawień pomocniczych do INTRASTAT

  • Potwierdzenia sald dostawców

  • Ewidencja umów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe rachunkowości

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość przepisów prawa podatkowego w zakresie VAT i podatku dochodowego

  • Umiejętność dekretowania dokumentów

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • ambitną i odpowiedzialną pracę w innowacyjnej i rozwijającej się firmie

  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zgranego zespołu

  • szeroki wachlarz benefitów (m.in.: prywatna opieka medyczna, program lojalnościowy, dofinansowanie do wakacji i świąt, pakiety sportowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne