Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Księgowości

WAAB Wytwórnia Betonu Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista

Wytwórnia Betonu WAAB jest jednym z największych producentów betonu oraz dostawcą kruszyw i podbudów na rynku poznańskim. Naszą mocną stroną jest terminowość, wysoka jakość obsługi oraz nowoczesna flota pojazdów. Firma WAAB Wytwórnia Betonu, założona w roku 1989, ma już blisko 30 letnią tradycję w produkcji mieszanek betonowych. W okresie tym nasze przedsiębiorstwo rozwinęło się do jednej z największych betoniarni w Poznaniu.

Opis stanowiska:

  • rejestracja i prowadzenie dokumentacji z zakresu rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • weryfikacja, kontrola i archiwizacja dokumentów Spółki
  • analizowanie kosztów działalności firmy oraz optymalizacja rozwiązań księgowych
  • sporządzanie rocznych i okresowych zestawień finansowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT, ZUS)
  • sporządzanie list płac
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • biegła znajomość programów z pakietu InsertGT,
  • komunikatywność,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • skrupulatność, dokładność,
  • umiejętność pracy pod presją,
  • znajomość branży budowlanej jest dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowa na pełen etat,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń,
  • karty MultiSport i prywatną opiekę lekarską.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W CV prosimy o załączenie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Ogłoszenie archiwalne