Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Księgowości

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 03.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Poznań
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje zadania:

    • obsługa procesów księgowych związanych z rozliczeniem sprzedaży detalicznej i kas fiskalnych;
    • obsługa procesów księgowych związanych z rozliczeniem ruchów magazynowych i inwentaryzacji towarów;
    • inne rozliczenia księgowe z kontrahentami
    • analiza przeprowadzonych procesów księgowych i sald kont;

    Oczekujemy od Ciebie:

    • rocznego doświadczenia w pracy na podobnym samodzielnym stanowisku
    • znajomości przepisów prawnych z zakresu rachunkowości
    • dobrej znajomości Excel, Word
    • umiejętność obsługi systemu SAP - będzie dodatkowym atutem
    • dokładności i skrupulatności
    • myślenia analitycznego
    • wykształcenia wyższego – mile widziane ekonomiczne

    Oferujemy:

    top
    • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
    • lokalizację biura w centrum Poznania
    • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
    • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
    top