Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Księgowości

  • Poznań, Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne), Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 15.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Karlik Spółka Jawna w związku z dynamicznym rozwojem
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI
    Miejsce pracy: Poznań, Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne), Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

    Zakres zadań:

    • Weryfikacja dokumentów finansowo-księgowych pod względem formalno-rachunkowym oraz rozliczeń podatkowych,
    • Dekretacja dokumentów księgowych oraz kontrola merytoryczna dokumentów  zgodnie z wewnętrznymi zasadami spółki,
    • Ewidencja wewnętrzna otrzymanych dokumentów księgowych oraz innych dokumentów źródłowych przygotowanie dokumentów do płatności oraz weryfikacja takich dokumentów pod kątem zgodności
      z wewnętrznymi zasadami spółki,
    • Udział w przygotowywaniu zestawień oraz raportów miesięcznych na potrzeby spółki,
    • Udział w działaniach związanych z zamknięciem miesiąca,
    • Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych,
    • Współpraca i kontakty z zewnętrznymi instytucjami (US, GUS),
    • Bieżąca komunikacja i współpraca z innymi działami firmy,
    • Prowadzenie korespondencji w zakresie powierzonych spraw,
    • Inne powierzone prace w zakresie posiadanych kompetencji.

    Oczekiwania / Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość przepisów polskiej ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych,
    • Wykształcenie wyższe, bezpośrednio związane z rachunkowością, finansami,
    • Doświadczenie zawodowe w księgowości lub finansach minimum 5 lat,
    • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dokładność,
    • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się oprogramowaniem biurowym, zwłaszcza arkuszem kalkulacyjnym MS Excel,
    • Zdolność do precyzyjnego i analitycznego myślenia,
    • Samodzielność w realizacji zadań,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Gotowość do stałego podnoszenia umiejętności.

    Co oferujemy:

    • Odpowiedzialne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze rachunkowości,
    • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, pakiet korzystnego ubezpieczenia grupowego,
    • Przyjazną atmosferę w pracy, zarówno w Zespole Księgowym, jak i w całej Firmie.
    Aplikację prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj
    Firma Karlik Spółka Jawna
    ul. Kaliska 26 61-131 Poznań
    lub
    Baranowo, ul. Poznańska 30, 62-081 Przeźmierowo
    Kandydatów prosimy o dopisanie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę dla Firma Karlik Spółka Jawna przy ul. Kaliskiej 26 w Poznaniu na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).

    Jeśli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje CV pozostało w bazie danych kandydatów do pracy Firma Karlik Spółka Jawna w celu wykorzystania go w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę:
    „Wyrażam zgodę  dla Firma Karlik Spółka Jawna na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji również przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych(tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).”

    Jednocześnie informujemy, iż odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

    Nadesłane aplikacje nie będą podlegały zwrotowi.
    „Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Firma Karlik Sp. j.  z siedzibą w Poznaniu (61-131)przy ul. Kaliskiej 26. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”