Specjalista ds. Księgowości

  • Poznań, Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne), Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Karlik Spółka Jawna w związku z dynamicznym rozwojem
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI
    Miejsce pracy: Poznań, Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne), Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

    ZAKRES ZADAŃ:

    • Weryfikacja dokumentów finansowo-księgowych pod względem formalno-rachunkowym oraz rozliczeń podatkowych,
    • Dekretacja dokumentów księgowych oraz kontrola merytoryczna dokumentów  zgodnie z wewnętrznymi zasadami spółki,
    • Ewidencja wewnętrzna otrzymanych dokumentów księgowych oraz innych dokumentów źródłowych przygotowanie dokumentów do płatności oraz weryfikacja takich dokumentów pod kątem zgodności z wewnętrznymi zasadami spółki,
    • Udział w przygotowywaniu zestawień oraz raportów miesięcznych na potrzeby spółki,
    • Udział w działaniach związanych z zamknięciem miesiąca,
    • Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych,
    • Współpraca i kontakty z zewnętrznymi instytucjami (US, GUS),
    • Bieżąca komunikacja i współpraca z innymi działami firmy,
    • Prowadzenie korespondencji w zakresie powierzonych spraw,
    • Inne powierzone prace w zakresie posiadanych kompetencji.

    OCZEKIWANIA / WYMAGANIA:

    • Bardzo dobra znajomość przepisów polskiej ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych,
    • Wykształcenie wyższe, bezpośrednio związane z rachunkowością, finansami,
    • Doświadczenie zawodowe w księgowości lub finansach minimum 5 lat,
    • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dokładność,
    • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się oprogramowaniem biurowym, zwłaszcza arkuszem kalkulacyjnym MS Excel,
    • Zdolność do precyzyjnego i analitycznego myślenia,
    • Samodzielność w realizacji zadań,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Gotowość do stałego podnoszenia umiejętności.

    CO OFERUJEMY:

    • Odpowiedzialne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze rachunkowości,
    • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, pakiet korzystnego ubezpieczenia grupowego,
    • Przyjazną atmosferę w pracy, zarówno w Zespole Księgowym, jak i w całej Firmie.
    Aplikację prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj
    Firma Karlik Spółka Jawna
    ul. Kaliska 26 61-131 Poznań
    lub
    Baranowo, ul. Poznańska 30, 62-081 Przeźmierowo
    Kandydatów prosimy o dopisanie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę dla Firma Karlik Spółka Jawna przy ul. Kaliskiej 26 w Poznaniu na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

    Jeśli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje CV pozostało w bazie danych kandydatów do pracy Karlik Spółka Jawna w celu wykorzystania go w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę:
    „Wyrażam zgodę  dla Firma Karlik Spółka Jawna na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji również przyszłych procesów rekrutacji.”

    W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody.

    Jednocześnie informujemy, iż odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE, informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Karlik Spółka Jawna w Poznaniu przy ul. Kaliskiej 26 dostępna pod danymi kontaktowymi (e-mail: praca@karlik.dealervolvo.pl tel.: 662-145-900). Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, który jest dostępny pod adresem e-mail: volvo.odo@karlik.poznan.pl  Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa pracy oraz Twojej zgody, której nam udzielasz w związku z rekrutacją i komunikacją pomiędzy nami a Tobą, przez okres niezbędny do zakończenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż do momentu cofnięcia zgody, której nam udzielasz. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane podmiotom współpracującym z nami przy realizacji powyższego celu oraz uprawnionym organom państwowym. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego, oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie jednak bez wpływu na okres przed jej cofnięciem. Na podstawie Twoich danych nie podejmujemy automatycznych decyzji ani profilowania. Podanie danych wynika z przepisów prawa pracy a w zakresie zgody jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwi nam realizowanie ww. celu.